Chcete starší loď ? Mrkněte se na nabídku v  Evropě nebo po celém světě. Zkuste Yachtall.com

Chcete starší loď ? Mrkněte se na nabídku v Evropě nebo po celém světě. Zkuste Yachtall.com

31. 3. 2023 Vyp Od admin

Platforma Yachtall.com na svém portálu nabízí tisíce lodí od privátních, či firemních prodejců .

Yachtall.com je internetová platforma pro nákup a prodej lodí. Na této platformě můžete najít širokou škálu lodí, včetně motorových a plachetnic, ať už nových, nebo použitých. Pokud hledáte loď , můžete využít filtry, aby jste zúžili vaše vyhledávání podle typu lodi, velikosti, výrobce, ceny a dalších kritérií.

Můžete si prohlédnout fotografie lodí, technické informace a popisy, a pokud najdete loď, která vás zaujme, můžete kontaktovat prodejce prostřednictvím formuláře na stránce s nabídkou nebo přímo telefonicky nebo e-mailem.

Je však důležité mít na paměti, že nakupování lodi přes internet není úplně ideální, a proto byste měli být velmi opatrní a důkladně si ověřit prodejce a loď před tím, než podepíšete kupní smlouvu. Může být užitečné najmout si nezávislého odborníka na technické zhodnocení lodi. Také bych zvážil právní služby .

Na těchto stránkách můžete samozřejmě i loď prodat.

Z mé zkušenosti je vždy větší a výhodnější nabídka od prosince do února . Poté začíná být větší poptávka, tudíž zajímavé lodě ubývají a ceny jdou nahoru.

Pokud plánujete koupit loď, zde je několik doporučení:

  1. Určete si účel plavby: Zvažte, co budete s lodí dělat. Chcete ji používat pro rybaření, plavby po kanálech a řekách, plavby po moři, vodní sporty nebo jen pro relaxaci na jezeře? Různé typy lodí jsou navrženy pro různé účely, takže je důležité zvážit, jakou loď budete potřebovat.
  2. Zvažte velikost: Dalším faktorem, který je důležitý při výběru lodi, je velikost. Velikost lodi by měla být založena na tom, kolik lidí se bude na ní pohybovat a co budou dělat. Pokud máte rodinu, měla by být loď dostatečně velká pro všechny.
  3. Vyhledejte kvalitního prodejce nebo odborníka pro kontrolu starší lodě : Najděte kvalitního prodejce, který má zkušenosti s prodejem lodí a může vám nabídnout odbornou radu ohledně výběru lodi.
  4. Zkontrolujte stav lodě: Při koupi lodi je důležité zkontrolovat její stav. Zkontrolujte trup, motor, elektroniku a další součásti lodi a přesvědčte se, že jsou v dobrém stavu. Pokud se v těchto věcech nevyznáte , raději si najměte odborníka.
  5. Rozpočet: Zvažte svůj rozpočet. Ceny jsou různé a závisí na mnoha faktorech, takže je důležité stanovit si rozpočet a držet se ho.
  6. Ujistěte se, že máte potřebné licenční a registrační doklady: Před tím, než si koupíte loď, ujistěte se, že máte potřebné licenční a registrační doklady. Ověřte si, jestli nebude problém loď registrovat ve Vaší zemi.
  7. Vezměte v úvahu náklady na údržbu a opravy: Pořízení lodi je jen prvním krokem. Ujistěte se, že jste si uvědomili náklady na údržbu a opravy, které budou pravděpodobně v průběhu života lodi vyžadovány a nebudou malé.
Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je header-logo.gif.

yachtall.com – klikněte a prohlížejte