Boot Düsseldorf začal …

Boot Düsseldorf začal …

22 ledna, 2023 Vyp Od admin

Boot Düsseldorf je jedna z největších světových lodních výstav, která se každoročně koná v Düsseldorfu v Německu. Letošní ročník Boot Düsseldorf 2023 se bude konat od 21. ledna do 29. ledna.

Výstava představí širokou škálu lodí, včetně jacht, motorových lodí, plachetnic, katamaránů a dalších. Kromě lodí bude k dispozici také široká nabídka příslušenství, vybavení a služeb pro námořníky.

Mezi hlavní atrakce patří nové modely lodí od světových výrobců, ukázky nejnovějších technologií a inovací v oboru a přednášky od odborníků na námořnictví.

Boot Düsseldorf se stává každoročně velkým lákadlem pro námořníky a milovníky lodí z celého světa. Kromě prohlídky lodí a příslušenství, budou probíhat i různé soutěže a události, jako jsou například ukázky vodních sportů nebo koncerty.

Zde jsou informace o přednáškách, akcích a odkazech které můžete sledovat online. Boot Düsseldorf začal.

Mnoho videí je možno pustit s titulky. Ty spustíte tak, že v nastavení youtube kliknete na znak titulku v dolním rohu videa. Tím je zapnete. Poté klikněte na nastavení / ozubené kolečko vedle znaku titulků /.

Pak klikněte na titulky, zde zvolte automatický překlad / poslední řádek / a pomocí myši nebo šipek zvolte požadovaný jazyk.

Oficiální stránky BOOT

https://www.youtube.com/@bootepolch

https://www.instagram.com/bootduesseldorf/?hl=cs

https://www.youtube.com/results?search_query=boot+d%C3%BCsseldorf+2023