CARAVANING 2022 Brno

CARAVANING 2022 Brno

23 října, 2022 Vyp Od admin

Byli jsme u toho……………….. Caravaning Brno

Pro nadšence karavanů a kempingu vůbec, je to myslím takový svátek v ČR – Caravaning Brno . Ti kdo karavan, nebo obytňák mají, se jedou podívat na novinky , co se dá udělat v malém prostoru za zázraky.

Ti co jej nemají si jedou pro inspiraci , nebo si jej rovnou koupit, dle upozornění na některých autech, či přívěsech – PRODÁNO.

Ono, lodě a karavany se v určité fázi protínají. Jak v obytném místě ve kterém se po dobu pobytu nacházíme, v komfortu, v různých fičurách, jak říká můj syn. ( od nádobí až po wc ) .

A samozřejmě ve volnosti pohybu (cesta má v tomto trošku navrch). Ale voda je voda, že ?

Vždycky mě baví na výstavách lodí a karavanů, jak samotné řešení prostoru, tak výroba a uchování elektrické energie, nakládání s vodou, věci k posezení, něco na kempování , nádobí už samozřejmě máme také s lodním vzorem.

Baví mě např. firma Nest by Egoe pro řešení kempingového prostoru v osobních autech a dodávkách. Vždy mají nějakou novinku a kolem těchto vestaveb už obcházím několik let.

Výrobce karavanů a vystavovatele najdete v odkazu výše . Bylo jich tu opravdu spousta.

Mezinárodní výstava karavanů a obytných automobilů Caravaning Brno patří mezi nejvýznamnější akce svého druhu nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě. Díky spolupráci s výstavou CARAVAN SALON Düsseldorf si za dobu svého konání vybudovala přední pozici ve veletržním kalendáři. Caravaning Brno nabízí každoročně kompletní přehlídku obytných aut, přívěsů, příslušenství, prostě všeho co k cestování na čtyřech kolech neodmyslitelně patří.

Pokud Vás baví lítání , tak byl k prodeji i vírník. Slečna říkala, že létání s ním velmi jednoduché.

Součástí byla výstava GO a Regiontour. Cestovatelská a regionální. Zde jste mohli najít informace o možnostech cestování , jak ve světě, tak v celé ČR . Prezentace zde mají jednotlivé regiony .

Zlínský kraj propagoval Baťův kanál . A další vlaštovkou kolem lodí byla společnost Dutch Masters s.r.o. s nabídkou pronájmů lodí v Holandsku.

Takže zase příští rok o žních.

Koupací sud